Firma Logosu

Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Kaynaklı Birleştirmeler

Kaynaklı Birleştirmeler

GAZALTI KAYNAĞI, PUNTA KAYNAĞI HATLARI:

  • Gazaltı Kaynaklı Birleştirmeler
  • Punta Kaynaklı Birleştirmeler

GAZALTI KAYNAK MAKİNALARI:

  • 1 Adet Fanuc marka gazaltı kaynak robotumuz ile seri ve güvenilir bir şekilde üretim yapmaktayız.
  • 8 Adet Gazaltı kaynak kabinimiz ile manuel aparatlarda iki vardiya düzeni ile hizmet vermekteyiz.
  • 1 Adet yarı otomatik kaynak robotu ile birleştirmeler yapılmaktadır.

PUNTA MAKİNALARI:

  • 180 KW – 120 KW - 60 KW – 30 KW punta makinaları ile birleştirmeler yapmaktayız.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....