Firma Logosu

Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Üretim

Müşteri siparişleri doğrultusunda planlanan üretim programına göre, 60 Ton’dan 500 Ton’a kadar kapasitesi bulunan pres bölümümüzde şekillendirme yapılır, çıkan parçalar doğrudan sevke hazır hale getirilir ya da kaynaklı birleştirme işlemleri için kaynakhane bölümüne gönderilir. Bu bölümde birleştirilen parçalar sevke hazırlanır.

Ürün özelliğine göre kaplama/boya işlemine de tabi tutulabilen parçalar uygun şekilde kasalanarak sevk edilir.

Sac Pres Baskı

Sac Pres Baskı

  • Soğuk sac şekillendirme pres işlemleri
  • Soğuk sac şekillendirme abkant işlemleri

Ayrıntılı Bilgi +

Kaynaklı Birleştirmeler

Kaynaklı Birleştirmeler

  • Punta kaynaklı birleştirme
  • Gazaltı kaynaklı birleştirme

Ayrıntılı Bilgi +

Montajlı Birleştirmeler

Montajlı Birleştirmeler

  • Perno Sıvamalı Birleştirmeler

Ayrıntılı Bilgi +

Kalıphane

Kalıphane

  • Üretim
  • Makine Parkuru
  • Üretilen Kalıp Örnekleri

Ayrıntılı Bilgi +

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....