Firma Logosu

Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Kalıp Üretim Bölümü

Kalıphane

E.G Pres montaj, kaynak ve pres hatlarında kullanmakta olduğu tüm kalıp, aparat ve fikstürlerini Küçük Sanayi Sitesinde konuşlandırdığı Ormetsan Kalıp Atölyesinde yapmaktadır.

TASARIM AŞAMASI:

Teknik Ofis VISI Cad-Cam programı yardımıyla ihtiyaç duyulmakta olan kalıp, fikstür, aparat vb. avadanlıkların tasarımlarını gerçekleştirmekte ve kalıphanenin üretim yapabilmesi için teknik resimleri oluşturmaktadır.

ÜRETİM AŞAMASI:

Teknik ofisten alınan teknik resimlerle gerekli üretim avadanlıkları CNC ve manuel tezgahlarda üretilir. Üretilen kalıplardan çıkan parçalar 3D de ölçülüp; onay aldıktan sonra üretim bölümüne teslim edilir.

KALIPHANEDE ÜRETİMİ YAPILAN AVADANLIKLAR:

  • Prograsif Kalıplar
  • Tandem Kalıplar
  • Transfer Pres Kalıpları
  • Plastik Enjeksiyon Kalıpları
  • Montaj Fikstürleri
  • Kaynak Aparatları
  • Kontrol Aparatları

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....